Instagram en çok kullanılan sosyal medya araçlarından biridir. İnstagram üzerinden sadece fotoğraf ve video paylaşımları yapılmıyor. Aynı zamanda da artık para kazanılabiliyor. Ancak bunun için takipçi sayısının ve beğeni sayısının yüksek olması gerekiyor. Bu durumda da kullanıcılar Instagram aylık 500 Türk oto beğeni nasıl satın alınır? Gibi soruların cevaplarını merak ediyorlar. Sosyalmedya.biz.tr Instagram aylık 500 Türk oto beğeni nasıl satın alınır? Sorusuna anında yanıt veriyor. Güvenilir içeriği ile birlikte takipçi ve beğeni sayısının artmasına destek veriyor.

Otomatik Beğeniler

Sosyalmedya.biz.tr adresi sadece Instagram için değil aynı zamanda TikTok, Facebook, Twitter, Twitch ve daha pek çok sosyal medya alanında hizmet veriyor. Uzman ekip sayesinde profesyonel bir hizmet vererek oto beğeni sayısının artmasını sağlıyor. Her zaman güvenilir hizmet veriyor. Çünkü internet üzerindeki satın almalarda güven son derece önemli oluyor. Sitede bunu bildiği için uzman bir kadro ve güvenilir bir site ile çalışıyor. Aylık olarak oto beğeni sayısının değişikliğine göre de fiyatlar değişiyor.

Instagram Aylık 500 Türk Oto Beğeni Nasıl Satın Alınır?

Instagram Aylık 500 Türk Oto Beğeni Nasıl Satın Alınır?

Otomatik Beğeni Satın Alma

Site üzerinden oto beğeni satın al işlemi oldukça kolay. Yapılması gereken ilk işlem ise hangi paketin satın alınacağı oluyor. Sonrasında ürün sepete atılıyor ve verilen bilgiler sırayla girilerek tamamlanıyor. Böylelikle oto beğeni satın al  işlemi tamamlanmış oluyor ve yüksek oranda beğeni saysı kişinin sayfasında oluyor.

Beğeni Ücretleri

Diğer sitelere oranla ınstagram beğeni ücretleri bu sitede oldukça az. Fiyatlar Fiyatlar 65 ile 95 TL arasında değişiklik gösteriyor. Satın alma işlemleri aylık oluyor. Çoğunlukla ınstagram beğeni hizmeti Türkler tarafından yapılıyor. Özellikle kurumsal ve satış işlemleri yapan hesaplar bu satın olma işlemine sık sık başvuruyor. Çünkü beğeni ve takipçi sayısının fazla olması çok kişi tarafından tercih edildiğini düşündürüyor ve karşıdaki insana güven veriyor.

Beğeni Ücretleri

Beğeni Ücretleri

Özel Teklif İmkânları

Genel olarak siteler beli bir adet takipçi, beğeni listesi koyarlar ve bu sayılara göre fiyat belirlerler. Ancak www.sosyalmedya.biz.tr sitesi farklı bir ayrıcalık sunuyor. Özellikle en sık kullanılan sosyal medya platformu olan ınstagram için popülerlik takipçi sayısının fazla olması ile alakalı oluyor. Ancak www.sosyalmedya.biz.tr sitesi ne kadar ınstagram takipçisi alınmak istiyorsa ona göre fiyat teklifi de veriyor. Özellikle Türk takipçi sayılarında bu yönteme sıklıkla başvuruluyor. Çünkü Türk takipçi satın alınmamış ve gerçekmiş havasını veriyor. Özel tekliflerde sıradan rakamların yanı sıra farklı takipçi rakamları da verilebiliyor. 5 bin 10 bin yerine 4 bin 200 gibi mesela. Buna göre de özel bir fiyat teklifi alınıyor. Fiyat teklifleri uçuk rakamlarda olmuyor. Bu sitede en sık kullanılan yöntem ise beğeni satın alma işlemi çünkü takipçi sayısı fazla beğeni sayısı az olunca yine bir dengesizlik göze çarpabiliyor. Beğeni satın alarak bu durum önleniyor.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir